Panorama Park to komfortowy apartamentowiec położony w urokliwej i spokojnej części najstarszego polskiego uzdrowiska Cieplice Zdrój. Widokowa działka, na której powstaje inwestycja, otoczona jest lasem i górami, jednocześnie eksponując panoramę Karkonoszy.
Idealna lokalizacja nowo budowanego osiedla, które powstaje przy ul. Wróblewskiego jest gwarancją zarówno pięknych widoków oraz ciszy i spokoju, jak również szybkiego i komfortowego dojazdu do centrum.
Dla wielu osób ważne może być doskonałe połączenie bliskiej odległości od centrum miasta, żłobka, przedszkola, szkoły, Term Cieplickich, marketów oraz innych niezbędnych w dzisiejszych czasach punktów użyteczności publicznej z terenami zielonymi, lasem, wzgórzami, parkami (Norweskim i Zdrojowym), czy znajdującymi się niemalże na wyciągniecie ręki (5 min. autem) Stawami Podgórzyńskimi.

Nowoczesne rozwiązania zgodne z naturą oraz wielość atrakcji znajdujących się w otoczeniu przyczyniają się do niepowtarzalnej atrakcyjności projektu. Przy tworzeniu inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały wykończeniowe: szkło, kamień oraz drewno.

Apartamenty dostępne są w dwóch opcjach: zamieszkania lub inwestycji z 6% stopą zwrotu, przy umowie najmu na 10 lat.

Wśród mieszkańców Panorama Park z pewnością znajdą się osoby, które poza usytuowaniem inwestycji i wysokim standardem wykończenia docenią również zaplanowane udogodnienia, które czynią osiedle jedynym tego rodzaju przedsięwzięciem w regionie.

Garaż podziemny, winda, monitoring, czy komórki lokatorskie, na dzień dzisiejszy są niemalże standardem, na który mogą liczyć również mieszkańcy nowo powstającego osiedla. Jednak właściciele mieszkań w Panorama Park mogą spodziewać się o wiele więcej, ponieważ będą mieli do swojej dyspozycji udogodnienia, które oszczędzą ich czas oraz zwiększą satysfakcję z mieszkania w tym wyjątkowym miejscu , będą to m.in.:

 • ze smakiem zaprojektowana architektura ogrodowa;
 • basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą z plażą i leżakami (ekspozycja południowa);
 • plac zabaw dla dzieci;
 • siłownia zewnętrzna i wewnętrzna, fitness;
 • sauna fińska;
 • warsztat rowerowy, który swoim patronatem objęła Maja Włoszczowska

Gwarancją terminowej oraz profesjonalnej realizacji inwestycji może być z pewnością wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej głównych inwestorów, a także zrealizowane przez nich wcześniejsze przedsięwzięcia deweloperskie:

 • Dariusz Surynt - Prezes Zarządu Osada Śnieżka / wykonawca m.in. obiektów: Osada Śnieżka oraz Blue Mountain Resort
 • Artur Michalewski - Prezes Zarządu ArtDom Developer, / wykonawca obiektów mieszkalnych w Jeleniej Górze oraz nagradzanego obiektu Czarny Kamień Resort&SPA
 • Maja Włoszczowska - dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, mistrzyni świata w wyścigu elity MTB
 • Połączenie mistrzostwa sportowego z doświadczeniem inwestycyjnym udziałowców gwarantuje unikatowy, niepowtarzalny, limitowany do 53 apartamentów projekt.

  Planowany termin oddania inwestycji I kwartał 2020.

TERMINOWOŚĆ - naszą domeną są: przemyślane planowanie, stały monitoring z analizą wyników oraz bieżące i efektywne zarządzanie, czego potwierdzeniem są zrealizowane zgodnie z planem wcześniejsze przedsięwzięcia deweloperskie głównych inwestorów;
JAKOŚĆ - gwarantujemy najwyższą jakość stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych;
BEZPIECZEŃSTWO - współpracujemy ze sprawdzoną na przestrzeni lat bazą dostawców, kontrahentów oraz podwykonawców;
DOŚWIADCZENIE - posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz deweloperskiej zarówno na rynku nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych;
KONTROLA - na bieżąco kontrolujemy przebieg prowadzonych prac;
GWARANCJA - zależy nam na rzetelnym wykonaniu mieszkań stąd dbamy o najdrobniejsze detale;
WYJĄTKOWOŚĆ - naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów, którzy docenią naszą propozycję.

Top
Panorama Park