Panorama Park

MIESZKAJ PIĘKNIE W KARKONOSZACH

Maja Włoszczowska

Bo marzenia są po to, aby je spełniać.

„Dom”, „własne cztery kąty”, wymarzone „M” powinno być azylem, miejscem, w którym czujemy się komfortowo, bezpiecznie i … u siebie.

Odpowiedzią na te potrzeby może być Panorama Park, nowa inwestycja, która realizowana jest w cichej i pełnej uroku części Cieplic Zdrój, przy ul. Wróblewskiego 80. Niskie, trzykondygnacyjne (partner, pierwsze piętro i poddasze) budynki wielorodzinne wykonane zostaną z materiałów najwyższej jakości.
Nowoczesne połączenie szkła, kamienia i drewna nada im elegancki wygląd i podkreślą wyjątkowość projektu.

Wybrana przez inwestorów lokalizacja jest gwarancją idealnego połączenia możliwości mieszkania w cichym i spokojnym miejscu z komfortowym i szybkim dojazdem do centrum Cieplic czy Jeleniej Góry. Przyglądając się lokalizacji osiedla Panorama Park nie można nie wspomnieć o przepięknym widoku na panoramę Karkonoszy.

Dopełnieniem podstawowego standardu nowoczesnego osiedla mogą być m.in. plac zabaw, winda, garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Wyjątkowość realizowanego przedsięwzięcia z pewnością podkreślą udogodnienia, które zdecydowanie wyróżnią inwestycję w regionie.  Mieszkańcy Panorama Park będą mieli do swojej dyspozycji m.in. basen zewnętrzny, saunę fińską, siłownię czy fitness.

Posiadający na swoim koncie zakończone sukcesami duże przedsięwzięcia deweloperskie oraz wieloletnie doświadczenie w branży, inwestorzy wysoko stawiają poprzeczkę, chcąc stworzyć miejsce wyjątkowe – dla osób, które marzą o ciszy, spokoju, komforcie codziennego życia we własnym mieszkaniu. Panorama Park to mieszkania dla wymagających.

Jeśli ważny jest dla Państwa standard wykończenia i lokalizacja własnego „M”, jeśli zaplanowane udogodnienia wydają się Państwu atrakcyjne i ułatwiające życie – zapraszamy do kontaktu i spełniania jednego z marzeń.

Z uwagi na ilość dostępnych apartamentów (w ofercie były tylko 53 mieszkania) oraz ich atrakcyjność, z każdym dniem maleje szansa zakup tego, które dla Państwa byłoby „NAJ…”. W najlepszym dla Państwa usytuowaniu na działce, na najwygodniejszej kondygnacji, z najlepszym widokiem z ogrodu, balkonu lub tarasu, z optymalną powierzchnią lokalu (w ofercie dostępne są mieszkania o pow. od 29 do 70 m²), idealną odległością od siłowni, placu zabaw, czy basenu.

Z uwagi na komfort mieszkańców Panorama Park proponujemy Państwu wyłącznie mieszkania wykończone, a uwzględnione w projekcie marki (Barlinek, Imola, Villeroy&Boch, Porta, Grande, Zehnder, Grohe lub inne równoważne) mogą być dla Państwa wyznacznikiem wysokiego standardu i jakości.

WSZYSTKIE APARTAMENTY PANORAMA PARK MAJĄ SWOICH WŁAŚCICIELI

Top
Panorama Park